Розповідаємо, як усунути проблему за 10 хвилин

Раму, ущільнювачі та стулку потрібно очистити від бруду. Змастити усі запірні механізми вікна. Для цього можна використовувати спеціальне масло для віконних механізмів або звичайне моторне масло.

Зазвичай на торці вікна або двері є отвором, на якому вказано, куди потрібно залити масло. Змащувати краще за допомогою масляної або шприца.

Силіконової мастилом або технічним вазеліном обробляємо гумку ущільнювача. Після обробки ущільнювач не тріскатиметься, липне до рами і прослужить більш тривалий час.

Далі слід відрегулювати цапфу. Вони бувають за формою круглими та овальними. Останні регулюються за допомогою плоскогубців, а для регулювання перших потрібно використовувати чотириміліметровий шестигранник. Такий зазвичай застосовують для закрутки меблевих єврогвинтів. У деяких ексцентриків шліц підходить під плоску викрутку.

Зазвичай, на вікні 3 ексцентрики знаходяться на торці з боку ручки і ще є два там, де петлі. На дверях 4 ексцентрики на торці там, де ручка, але їх може бути і більше. це залежить від виробника.

У круглих ексцентриків влучною служить крапка. Заводські налаштування вікна зазвичай мають середнє регулювання притиску. Тобто точка буде розташовуватися вгорі або внизу — це не важливо. Різниця між положеннями складає 1 мм. Між сильним та слабким затискачами така різниця буде 2 мм.

Якщо ви хочете зробити притиск сильнішим, то потрібно повернути ексцентрики міткою до ущільнювача. Коли ж хочете зробити слабкішим притиск, то слід встановити ексцентрик міткою від гумки ущільнювача.

У разі овальних цапф регулювання буде інше. Якщо овал знаходиться у вертикальному положенні, то слабкий затискач. Якщо овал стоїть по діагоналі, то затискач середньої сили. А знаходиться горизонтально, тобто затиск максимальний.

👉👉Підпишіться на наш 👉телеграм 👈, щоб першим дізнатися всі новини❗️❗️❗️

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *